.

.

Подплуг Женски Дуксери Тинејџерка Есенска Јакна Преголеми Дуксери Обични Врвки За Влечење Патент И2К Дуксер со Џеб

Подплуг Женски Дуксери Тинејџерка Есенска Јакна Преголеми Дуксери Обични Врвки За Влечење Патент И2К Дуксер со Џеб

DEN 0.33
Износ

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Жени; Тинејџеркасезона : Fall; Зимски Материјал : Полиестеркол : Темно Сива Боја : Lsleve : Тип На Јака Со Долги Ракави : Zip V Стил На Вратот : Ноќта На Вештерките Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Секојдневно Носење; излегување; Работа; Одмор; Запознавање; Шопинг; Канцеларијашто добивате : 1 x Женски Табела За Дуксеризација : Големина : S биста : 118см/46.46" Рамо : 60см/23.62" Ракав : 51см/20.08" Должина : 68см/26.77" Големина : М Биста : 126см/49.61" Рамо : 62см/24.41" Ракав : 53см/20.87" Должина : 70см/27.56" Големина : Л Биста : 134см/52.76" Рамо : 64см/25.20" Ракав : 55см/21.65" Должина : 72см/28.35" Големина : Xl Биста : 142см/55.91" Рамо : 66см/25.98" Ракав : 57см/22.44" Должина : 74см/29.13" Големина : 2xl Биста : 150см/59.06" Рамо : 68см/26.77" Ракав : 59см/23.23" Должина : 76см/29.92"Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. Удобен Материјал : Полиестер, материјалот е густ и удобен,ве загрева во fall и зима. Дизајн : Женски Јакна Со Долги Ракави / Печатен Ноќта На Вештерките / Врат Со Патент / Качулка / Со Врвка За Влечење / со патент / Со Џебови / Лабав Стил На Вклопување / Секојдневни Врвови за Жени / Дуксери Со Туника за Жени. Натпревар : Пуловер Дуксер / Јакна лесно се комбинира со секојдневни панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, секојдневни чевли за создавање мода и убав изглед во fall и зима. Можете исто така да одговарате на се што сакате внатре,како резервоар, кроп топ, елек, итн. Прилика : Оваа Fall Модни Дуксери за жени, погодни за секојдневно, секојдневно носење, канцеларија, забава, училиште, трчање, спорт, теретана, танцување, лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Забелешка : машина за перење/Рачно перење ладно препорачано, не избелувајте. Ве молиме известете ни дали има прашање или проблем на есенската облека, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа.

R

Им се допаѓа и на купувачите