.

.

Џиколилилили Моделирање На Ноќта На Вештерките Лесна Батерија Бо Лесна Декорација На Жици Лесен Дух Од Тиква Дозвола За Декорација На Домот

Џиколилилили Моделирање На Ноќта На Вештерките Лесна Батерија Бо Лесна Декорација На Жици Лесен Дух Од Тиква Дозвола За Декорација

DEN 0.33
Износ

Ноќта На вештерките Моделирање Лесна Декорација На Батеријата Лесен Дух Од Тиква Ноќно Светло Карактеристики : Сосема нов и квалитетен.Изработени од издржлив материјал и уникатен дизајн.Создадете топла и романтична атмосфера со топли БЕЛИ LED светла.Се користи како секојдневен домашен декор, прозорец за слика, двор или како сет за фотографии props.An внимание грабнувач и привлече очи како декорација На Ноќта на Вештерките, партија, специјален настан, итн.ЛЕД сијалицата не произведува топлина по долготрајна употреба.Пластична надворешност, цврста, но не премногу тешка.Спецификации : Материјал : пвцинпут напон 5 (V)ТИП LED моделирање lights Battery : 2 x ((не е вклучено)Тиква 19,5 16,5 Cm Тежина 117gspider 25x17cm Тежина 129gskull 13x17, 5cm Тежина 107gbat 18x16cm Тежина 125ghost 18x17, 5 CM, Тежина 108gpackage Вклучени : 1x led Моделирање На Ноќта на Вештерките Светло jikolililili моделирање светло кутија за батерии светло стринг декорација светлина Тиква дух дома декорација дозвола. Материјал : Пластика. Прекрасни украси за забава За Ноќта на Вештерките, лесни за употреба. Најдобар подарок : овој производ може да им се даде и на вашите пријатели. Услуги На клиентите : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ќе ви одговориме за 24 часа. Клучни зборови : Перници За Кревет и Кауч Внатрешна Декоративна Кутија Торба За Оддел Училиште Тинејџерка Момче Мажи Жени лесен стил Отпорен на Истекување дел За храна Безбедни Материјали Џебови Кутии За Повеќекратна Употреба Едноставна Канцелариска Рамка За Слика Дисплеј Мат Ѕид Галерија Фото Мека Партија Соба Традиционална Перница Полнење Алтернативна Машина Кадифен Реална Играчка Движење За Дишење Ноќта на Вештерките.

R

Им се допаѓа и на купувачите