.

.

Картер Цедилка ЗА Пумпа ЗА Гориво П Н: стс-Одговара изберете: 1996 - НИСАН АЛТИМА, 1995-НИСАН СЕНТРА

Картер Цедилка ЗА Пумпа ЗА Гориво П Н: стс-Одговара изберете: 1996 - НИСАН АЛТИМА, 1995-НИСАН СЕНТРА

DEN 0.67
Износ

Цедилка за пумпа за Гориво картер П/Н : СТС-135 програмата За Системи За Гориво Картер има уникатни иновации и решенија нудејќи премиум ое вклопување, форма и функција, како и исклучителна покриеност на возилото и ексклузивни карактеристики за решавање проблеми. Цедилка За Пумпа За Гориво. Дополнителни Карактеристики Боја : Бела. Одговара Изберете : 1996-2001 НИСАН АЛТИМА 4 Цил 2,4 Л 1995-1999 НИСАН СЕНТРА 4 Цил 1,6 Л 1995-1998 НИСАН 200СХ 4 Цил 1,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите