.

.

Детски Црн Чевли За Вештерки

Детски Црн Чевли За Вештерки

DEN 2.33
Износ

Овие Црни Чевли За Вештерки за деца имаат 2,5 закривена пета и златна тока за да му помогнат на вашето мало девојче да фрли магија во нејзиниот костим за вештерки Оваа Ноќ на Вештерките. Екстра Мали (9-10) Мали (11-12) Средни(13-1) Големи(2-3) Х-Големи(4-5). Вклучува : Еден Пар Чевли. Ве Молиме Имајте Предвид Дека Овој Стил На Чевли Работи 1 Голема Големина. Препорачуваме Да Нарачате Помала Големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите