.

.

Елкај Кросстаун Нерѓосувачки Челик 36-1 2 18-1 2 9

Елкај Кросстаун Нерѓосувачки Челик 36-1 2 18-1 2 9

DEN 3039.84
Износ

Колекцијата Елкеј Кросстаун нуди ново преземање на класичниот мијалник од нерѓосувачки челик, комбинирајќи убавина, функција и современ дизајн. Тесните агли и рамното дно обезбедуваат повеќе простор во садот за мијалник за редење и чистење садови. Впечатливата геометриска форма дава изјава во секој дом. Елкај Кросстаун Нерѓосувачки Челик 36-1/2" х 18-1/2" х 9", Комплет За Мијалник Со Еден Сад Карактеристики : ИНСТАЛАЦИЈА НА ПОТКОПУВАЊЕ : Мијалникот е инсталиран под работната површина создавајќи беспрекорен изглед помеѓу мијалникот и работната површина. ЕДЕН САД : Сад ви дава непрекинат простор за миење и редење садови или други задачи во домаќинството. Нерѓосувачки ЧЕЛИК со 18 МЕРАЧИ : Најквалитетна дебелина од 18 мерачи и нерѓосувачки челик Тип 304 за трајна издржливост, перформанси и сјајна убавина. ТИВКО : подлогата(s) што го ублажува Звукот ги минимизира звукот и вибрациите за потивко време во мијалникот. ТЕСНИ АГЛИ : Свежиот, геометриски дизајн нуди прави странични ѕидови и рамно дно за модерен изглед и покорисен простор; лесен за чистење. ОФСЕТ МОЗОЦИ : поставувањето На Одводот обезбедува повеќе употреблив простор на дното на мијалникот и во кабинетот подолу. ДОПОЛНИТЕЛНИ ДЛАБОКИ ЧИНИИ : чиниите со Голем капацитет нудат повеќе простор внатре за редење садови, полнење садови и ракување со големи листови за печење и печење. ВКРСТЕНИ ПАУЗИ : Набраздените акцентни линии во дното на мијалникот обезбедуваат супериорна дренажа и му даваат на мијалникот професионален изглед. ОТВОРАЊЕ НА ОДВОД : отворот на одводот на Мијалникот е 3-1/2". Спецификации : Гаранција На Производителот : Ограничена Доживотна Гаранција. Инсталација : Поткопување. Заврши : Полиран Сатен.

R

Им се допаѓа и на купувачите