.

.

Флеш Мебел Ларк Серија 5-Парче Челик Алуминиум Тиково Двор Маса И Стол Во Собата, Теал

Флеш Мебел Ларк Серија 5-Парче Челик Алуминиум Тиково Двор Маса И Стол Во Собата, Теал

DEN 0.67
Износ

5 Парче Двор Маса Поставена Во Вештачки Тиково за станбена или комерцијална употреба. Непречено Движење На Чудакот и Навалување на Копчето 33° За прилагодено засенчување. За чадорот, едноставно притиснете го копчето за заклучување и прикачете ја наставката на столбот за брзо поставување за помалку од 10 минути. Фиксните лизгања на масата и столчињата во дворот ќе го одржат изгледот на вашите тврди подни површини кога се користат во затворени простории. Вашата нова трпезариска маса и столови на отворено избришете ја со влажна крпа и чадорот чисти со средство за чистење на база на вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите