.

.

Cintbllter Магнетни Филипс Шрафцигер Со Вратило Со Црвена Удобност Рачка

Cintbllter Магнетни Филипс Шрафцигер Со Вратило Со Црвена Удобност Рачка

DEN 1.67
Износ

Cint Bll Ter Магнетни Fillips Шрафцигер }Димензија Q-Големина На Филипс : 3mm/0,12 Инчи;Големина На Вратило : 75 x 3mm / (L*D). ●Материјал€ - Издржлива 45# челична конструкција со висока цврстина (до HRC 52-54). ●Издржлив q - хромирана завршна оска и позлатен врв за да се спротивстави на корозијата. `+Лесно да се идентификуваат-црвена боја обоени рачки за лесна идентификација. ●Апликација● - Костуми ЗА рачно изработка, автомобилски и општи поправки.

R

Им се допаѓа и на купувачите