.

.

Nickelodeon Jojo Siwa Girls Glitter Graphic Cold Roader маица, големини 4-16

Nickelodeon Jojo Siwa Girls Glitter Graphic Cold Roader маица, големини 4-16

DEN 3.33
Износ

Изладете и одете трендовски во овој ултра-симпатична Jојо Сива Те. Шарен дизајн додава поп на која било облека. Забавниот дизајн на ладно рамо додава возбуда. Деколте за лажичка. Кратки ракави со пресек на ладно рамо. Стил на пуловер; предна графика. © Виаком, сите права се задржани. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки Jојо Сива ладно рамо.

R

Им се допаѓа и на купувачите