.

.

СТУДИЈА НА МАСИЈ СТУДИЈА Смешни мажи кои играат видео -игри што викаат се појавуваат знак за предупредување 19 13 Рамка за сликање уметнички отпечатоци од декора за д

СТУДИЈА НА МАСИЈ СТУДИЈА Смешни мажи кои играат видео -игри што викаат се појавуваат знак за предупредување 19 13 Рамка за сликање

DEN 2.00
Износ

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 19 x 0,5 x 13 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : симбол, знак, видео -игри, викање, собирање, социјална, игра, електроника ,. Дизајн од Меси Св. Студио.

R

Им се допаѓа и на купувачите