.

.

Incipio Октански Чист Проѕирен Ко-Обликуван Случај За samsung galaxy S Edge

Incipio Октански Чист Проѕирен Ко-Обликуван Случај За samsung galaxy S Edge

DEN 0.67
Износ

Чистото куќиште на octane Кое апсорбира удар На Incipio Е прецизно дизајнирано со цврста обвивка од поликарбонат plextonium q и браник за апсорпција На Удари flex2o®. Завршено со кристално чист грб и контрастен шарен браник, Чистото Куќиште Октане Ја носи заштитата на следното ниво. Incipio Октански Чист Проѕирен Ко-Обликуван Случај За samsung galaxy S7 edget gadget обезбедува одбрана од случајно оштетување на екранот и површината, нешто што кожата не може да го понуди. Конструиран од издржлив висококвалитетен термопластичен полиуретански (тпу) материјал и?дизајниран да обезбеди најголема заштита. Со својата розова боја, додадете класа на вашиот гаџет. Издржливост На Апсорпција на удари за максимална продуктивност со дополнителна сигурност. Компатибилен Со Паметен Телефон.

R

Им се допаѓа и на купувачите