.

.

Деца од Гаранималс Мали момчиња Француски Тери Солидни џогери, големини 4-10

Деца од Гаранималс Мали момчиња Француски Тери Солидни џогери, големини 4-10

DEN 2.00
Износ

Толку лесно и удобно да се носи! Овие џогери од 365 деца од garanimals имаат мек, француски Тери дизајн кој е за вашето момче. Спарете ги овие кул џогери со неговиот омилен мета или врв за комплетен убав стил. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Заштитени нозе. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Француски Тери џогери за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

R

Им се допаѓа и на купувачите