.

.

Дизни Замрзнати Истегнување И Слајд Олаф со 10+ Звуци И Фрази

Дизни Замрзнати Истегнување И Слајд Олаф со 10+ Звуци И Фрази

DEN 463.84
Износ

Во филмот На Дизни Замрзнат, магичните моќи На Елса се користат за создавање работи од мраз и снег, вклучувајќи го и преслаткиот снешко, Олаф! Оваа фигура На Олаф го оживува неговиот лик на екранот со сите нови карактеристики! Со кревање на главата На Олаф, тој одговара со звуци и фрази со потпис што обожавателите ќе ги препознаат од филмот. Турнете Го Олаф по рамна површина и тој ќе се тркала по стомакот како да се лизга по снежната падина! Фановите на филмот ќе уживаат во деталите за потписот, како морков за нос, кои ја покажуваат уникатноста на овој лик. Тркалата ја прават оваа играчка совршена за игра со туркање и ги инспирираат децата повторно да ги реанимираат своите омилени сцени од филмот. Подгответе се да бидете вашето разиграно, глупаво јас Со Олаф! Вклучува една олаф фигура со тркала. Боите и украсите може да варираат. Дизни Замрзнати Истегнување И Слајд олаф : фигурата Олаф го оживува својот лик на екранот со сите нови карактеристики. Со кревање на главата На Олаф, тој одговара со звуци и фрази со потпис што обожавателите ќе ги препознаат од филмот. Турнете Го Олаф по рамна површина и тој ќе се тркала по стомакот како да се лизга по снежната падина. Фановите на филмот ќе уживаат во деталите за потписот, како морков за нос, кои ја покажуваат уникатноста на овој лик. Тркалата ја прават оваа играчка совршена за игра со туркање и ги инспирираат децата повторно да ги реанимираат своите омилени сцени од филмот. Подгответе се да бидете вашето разиграно, глупаво јас Со Олаф. Вклучува 1 олаф фигура со тркала. Боите и украсите може да варираат. Потребни се 3 АГ13 батерии (не се вклучени).

R

Им се допаѓа и на купувачите