.

.

Тони Хоук Правчиња товарни товари, големини S-XL

Тони Хоук Правчиња товарни товари, големини S-XL

DEN 1.67
Износ

Подгответе се во стил со панталони со тон -товарен џогер панталони на Тони Хоук. Овие џогери за мажи се дизајнирани за современи скејтери и поединци од секојдневно учење, кои сакаат да изгледаат добро додека се чувствуваат пријатно. Без разлика дали се уништувате на скејтпарк или само се дружите со пријателите, овие пантолони со џогер се совршен додаток на вашата гардероба со својата уникатна мешавина на стил и удобност. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Size : Model is 6'1" and is wearing a size M. Fit : Jogger style; tapered leg. Rise and Inseam : Mid-rise; 29” inseam. Closure : Pull-on style; elasticized waist for added comfort. Pockets : 2 странични џебови; 2 карго џебови; 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : Seaming на коленото; влечење на патент со лого; ткаена етикета; направена во стрии.

R

Им се допаѓа и на купувачите