.

.

Каролини Богатства CK5289SH Сина шведска Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

Каролини Богатства CK5289SH Сина шведска Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7Hx4.25W, разнобојни

DEN 143.84
Износ

Каролини Богатства CK5289 SH4 Сина шведска Патка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, 7 Hx4.25 W, разнобојни Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 12 во. од основата. Куката се отвора околу 1 инчи. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 12 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или облога . Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било.Димензија-4,25 х 1 х 7 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Птици категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

R

Им се допаѓа и на купувачите