.

.

Женски Секојдневни Комплети За Активна Облека Секојдневен Печатен Памучен Ленен Костум Панталони Два Костум

Женски Секојдневни Комплети За Активна Облека Секојдневен Печатен Памучен Ленен Костум Панталони Два Костум

DEN 3.00
Износ

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Сезона : Пролет Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : кратко. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : О-вратот. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што ќе добиете : 1 Х Женски Блуза и 1_ Панцири табела : . Големина : С Биста : 104см/40,94" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 37см/14,57" Половината : 60-70см/23,62-27,56" Горна Должина : 64см/25,20" Должина На Панталоните : 83см/32,68"Големина : М Биста : 108см/42,52" Рамо : 48см/18.90" ракав : 38см/14.96" половината : 64-74см/25.20-29.13" горна должина : 65см/25.59" должина на панталоните : 84см/33.07"големина : л биста : 113см/44.49" рамо : 49см/19.29" ракав : 39см/15.35" половината : 68-78см/26,77-30,71" горна Должина : 66см/25,98" Должина На Панталоните : 85см/33,46"големина : Xl биста : 118см/46,46" рамо : 50см/19,69" ракав : 40см/15,75" половината : 72-82см/28,35-32,28" Горна Должина : 67см/26.38" должина на панталоните : 86см/33.86"големина : ххл биста : 123см/48.43" рамо : 51см/20.08" ракав : 41см/16.14" Половината : 76-86см/29.92-33.86" горна должина : 68см/26.77" должина на панталоните : 87см/34.25" жени активна Облека. жените пот одговара 2 парче во собата. Женски Цврст Костим За Дуксери Комплет 2 Парчиња Пуловер Со Долги Ракави и Спортски Панталони со Врвки. Стил - женски дводелни тренерки со долг ракав и панталони, секојдневни спортски облеки, женски џогер сет, две парчиња спортска облека, ве прави симпатични и стилски. Совети : Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страница Поради Резолуцијата На Компјутерската Слика и Поставките на Мониторот.

R

Им се допаѓа и на купувачите