.

.

Рутгерс Ол-Стар Мат 33.75 х42. 5

Рутгерс Ол-Стар Мат 33.75 х42. 5

DEN 1.00
Износ

Придружете се на ол-Стар тимот и украсете го вашиот дом или канцеларија со Ол-Стар Мат Од Решенија За Спортско Лиценцирање. со 100% најлонски тепих во вистински бои и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Подредените граници додаваат издржливост и стил. Официјално лиценциран и хромоџет-печатен во вистински тимски бои за живописна, трајна боја. Лиценцирани Производи.

R

Им се допаѓа и на купувачите