.

.

Сина Риба Сет За Садови, 18 x28

Сина Риба Сет За Садови, 18 x28

DEN 239.84
Износ

КОМПЛЕТИТЕ ЗА садови DII се направени со висококвалитетен памук и со цврсто плетено за да овозможат помалку влакненца на вашата чаша или чинии. Совршена крпа за садови за секојдневна употреба во кујната, држејќи се до вашата цврста кујнска маст, нечистотија, храна и многу повеќе. Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајна крпа за садови што можете да ја користите одново и одново. Употреба : сушење садови и чистење стакло. Вклучува : Комплет За Крпи. Инструкции За Нега : Машинско Перење Ладно Одделно • Нежен Циклус • Сушете Суво Ниско • Ниско Железо • Измијте Одделно Пред Употреба. Материјал : 100% Памук. Земја На Потекло : Индија. СЕКОЈДНЕВНИ КРПИ ЗА САДОВИ : DII Diestowels измерете 18 x 28" и се одлични за чистење, сушење или само за додавање декор во вашата кујна. ЛЕСНА НЕГА ЛЕСНА НЕГА само измијте со ладна вода На нежен циклус Не ги избелувајте или поминувајте низ топла машина за сушење;. НОСИ СТИЛ и ФУНКЦИЈА : Измешајте Ги Координатите Со другиот декор за да додадете забава во вашата кујна;. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : овие крпи за садови за лесна нега доаѓаат со повеќе ладилници, совршени за координација со секоја кујна и правење одлични подароци за домаќинство и водителка;. ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ЗА КУЈНА DII : DII нуди прекрасни Кујнски Постелнини, вклучувајќи крпи за садови, крпи за садови, престилки, држачи за садови и белезници за рерна.

R

Им се допаѓа и на купувачите