.

.

Бесплатно склопување панталони за џемпери за жени

Бесплатно склопување панталони за џемпери за жени

DEN 2.67
Износ

Панталони за патеки за џемпери… чист генијалец! Веќе случајно омилено, бесплатното собрание ги носи овие панталони на следното ниво со супер мек џемпер чувство и стилски панели со ребрести. Предвидуваме штом ќе ги додадете овие во вашата колекција, ќе ги сакате во секоја боја. Пар со нашиот боксерски џемпер за екипаж за висок уличен стил. Исклучиво на. Материјал : 52% Lenzing Rayon/29% полиестер/19% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Classic. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27,25 ”Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; покриена ребрести еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : странични панели со ребра; Супер-меко чувство; нелиран. Панталони за џемпери за жени од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите