.

.

Главниот медалјон кадифен килим со акцент, 30x45

Главниот медалјон кадифен килим со акцент, 30x45

DEN 2.33
Износ

Трансформирајте ја вашата дневна површина со мекиот медалјонски медалонски акцент. Дизајнот на килимот има ажурирана шема на медалјон. Направено од 100% кадифен зафатен микрофибер, овој килим ќе се чувствува кадифен под нозете. Машината што се мие со поддршка од латекс отпорен на лизгање, овој правоаголен акцент килим ќе донесе дизајн и боја на сите области на вашиот дом. Овој разноврсен килим може да се користи во дневната соба, спалната соба, домашната канцеларија, ходникот и бањата. „Главен медалјон кадифен килим со акцент, 30х45“.

R

Им се допаѓа и на купувачите