.

.

Слоен стои сложена црвена цветна шема 17 17 Сликарско платно уметничко печатење

Слоен стои сложена црвена цветна шема 17 17 Сликарско платно уметничко печатење

DEN 399.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Алана Клумек. Слоенски стои сложена црвена цветна шема.

R

Им се допаѓа и на купувачите