.

.

Роланд Флајддс, Розмари, Оз

Роланд Флајддс, Розмари, Оз

DEN 2.67
Износ

Роланд? Flatbreads се изработени со употреба на состојки со врвен квалитет и попрскани со мешавина од билки и семе за вкусно крцкав третман. Доживејте ги слатки, солени, солени и вкусни вкусови во сите наши плочки. Јасната текстура и целосните вкусови ќе ве задоволат непцели насекаде. Роланд Флајддс, Розмари, 5 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите