.

.

Тропска душа Бора Бора рајски коктел инфузија, 2. мл

Тропска душа Бора Бора рајски коктел инфузија, 2. мл

DEN 3.33
Износ

Тропска душа Бора Бора рајски коктел инфузија. Забавна идеја за подароци за loversубители на коктел за возрасни. Суво овошје, засладувачи и зачини во инфузија што се меша со вотка за да се направи освежувачки коктел. Користете цедалка за да ја задржите мешавината за инфузија во шишето, а не во стаклото. 16.9 унци на внесениот коктел. Тропска душа Бора Бора рајски коктел инфузија, 2,99 мл класичен вкус на коктел. Измешајте со 15,2 унци вотка. Фрижидер за 12-18 часа за инфузија.

R

Им се допаѓа и на купувачите