.

.

Егзо Тера Терариум Потопна Желка Грејач, 50-Вати

Егзо Тера Терариум Потопна Желка Грејач, 50-Вати

DEN 287.84
Износ

Грејачот За Потопен Терариум Егзо тера одржува идеална температура на водата, околу 78°F, за водни желки и повеќето други водни влекачи и водоземци. Пластичната обвивка со голем удар и заштитникот од кабелот за напојување од нерѓосувачки челик ги чуваат водните влекачи и водоземците безбедни. Вклучен Со Грејачот За Потопен Терариум Егзо тера е држач за монтирање со две преголеми вшмукувачки чаши за лесно монтирање во секое поставување на водни живеалишта. Егзо Тера Терариум Потопна Желка Грејач, 50-Вати.

R

Им се допаѓа и на купувачите