.

.

Активни Основни Женски и Јуниори ОСНОВНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ШПАГЕТИ РЕМЕН ТУНИКА КАМИ В ПОЛИЦА ГРАДНИК

Активни Основни Женски и Јуниори ОСНОВНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ШПАГЕТИ РЕМЕН ТУНИКА КАМИ В ПОЛИЦА ГРАДНИК

DEN 319.52
Износ

Екстра долгиот стил На Шпагети Ками носи едноставен и лесен начин за пристапување до увозот На затворање. Машинско Перење Ладно / Суво Сушење Нискоидеално за слоевитост или основен, секојдневен материјал за носење : 95% ПАМУК, 5% Спандексмодел на фотографијата е 5 ' 10", има 32" биста и 34" колкови и носи мала големина.Должина на телото : С-23 1/2", М-24", Л-25 1/2 " ТЕНОК И ТЕСЕН ФИТ - *овој суштински резервоар обезбедува дополнителна поддршка со неговиот вграден градник за полици. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ-Материјали : 95% ПАМУК 5% Спандекс Јуниор/Млада Современа Големина која работи ЕДНА големина ПОМАЛА ОД обичната женска. ве Молиме нарачајте големина за обична женска. СЕКСИ ДИЗАЈН-Неверојатно мек и супер удобен. Совршен како секојдневен, тренинг, танц, боди, балет или повеќе. ГОЛЕМИНА ШЕМА-Должина На Телото : С - 23 1/2", М-24", Л-25 1/2". ЛЕСНА НЕГА-Миење Раце Или Ладно Перење Во Машина.

R

Им се допаѓа и на купувачите