.

.

14к злато позлатена нараквица за отворено крај со кристален дијамант, направена со кристали на Сваровски

14к злато позлатена нараквица за отворено крај со кристален дијамант, направена со кристали на Сваровски

DEN 559.84
Износ

Додадете елегантно парче во вашата колекција за накит со оваа нараквица со отворено трескање од X & O. Бендот е позлатен со злато од 14 карати и има прекрасен сет на кристали Сваровски кои обезбедуваат вистинска количина на гламур без да го надминат остатокот од Вашиот ансамбл. Едниот крај на трепката има голем, чист и тркалезен кристал, додека другиот крај има дизајн во форма на дијаманти со 16 помали кристали. Оваа нараквица со отворено има профил со една големина и е добар начин да го надополни вашиот накит без да ја кршите банката. Совршено е за секојдневно носење, или како подарок за специјални прилики. X & O 14 K злато позлатена нараквица за отворено треска со кристален дијамант, направена со кристали Сваровски : нараквица за треска. Златен опсег со злато од 14 Карат. Отворен крај. Голем чист круг Сваровски кристал на едниот крај. Крај во форма на дијамант со 16 инсерти кристали Сваровски. Една големина најмногу одговара.

R

Им се допаѓа и на купувачите