.

.

Домашни основи на Corp Simplicty Black Ony Trivet

Домашни основи на Corp Simplicty Black Ony Trivet

DEN 1.00
Износ

Убавиот дизајн на едноставност е совршен за секоја кујна. Simplicty Black Onyx Trivet : Чувајте ги жешките садови и тави од шанкот со овој челичен триверт. Направено од црна тежина црн оникс челик. Отпорен на 'рѓа. Убавиот едноставен дизајн е совршен за секоја кујна.

R

Им се допаѓа и на купувачите