.

.

Свева Паметен Робот Вакуум, Совршен За Домашни Миленици И Деца, Апликација И Гласовна Контрола, Одличен За тврди подови и теписи Со Автоматско Засилување, Тивко, Цр?

Свева Паметен Робот Вакуум, Совршен За Домашни Миленици И Деца, Апликација И Гласовна Контрола, Одличен За тврди подови и теписи

DEN 4159.84
Износ

Доживејте почист дом без да кревате прст со Свева На ТЦЛ. Совршено е за домови со домашни миленици и деца со максимално вшмукување од 1500 па, голема внатрешна корпа за отпадоци, ролна со четка со повеќе површини и време за чистење до 120 минути со едно полнење. Вклучениот далечински управувач ви овозможува да креирате сопствен распоред за чистење, така Што Свева може автоматски да започне со чистење дури и кога не сте дома. Ултра тенкиот профил го олеснува чистењето на тесните простори и под мебелот, додека може да се справи со килими, врати и други пречки од низок профил. Оди Таму Каде Што Сакаш, А Не Таму каде што не : Свева ви овозможува да прилагодите каде чисти. Едноставно поставете виртуелни ѕидови користејќи ја вклучената магнетна лента за да спречите Свева да пристапи до чувствителните области со жици или други предмети. (магнетната лента може да се исече на помали ленти за да одговара на вашите потреби). Чистење без напор Со Апликација И Гласовна Контрола : Користете едноставни гласовни команди Со Алекса и Асистент На Гугл или Домашната апликација TCL За да го исчистите вашиот дом без напор. Повеќе. Моќен. Нивоа : Три нивоа на вшмукување достигнувајќи 2000 Pa и дава на Свева способност лесно да цица нечистотија, прашина и остатоци на која било површина.

R

Им се допаѓа и на купувачите