.

.

Дорман СБ850559ПР Заден Лист Напред Пролет Черупка За Специфични Модели На Форд Одговара избери: 2002 - ФОРД Ф150, ФОРД Ф - НАСЛЕДСТВО

Дорман СБ850559ПР Заден Лист Напред Пролет Черупка За Специфични Модели На Форд Одговара избери: 2002 - ФОРД Ф150, ФОРД Ф -

DEN 1.33
Износ

Оваа черупка со лисна пружина е прецизно дизајнирана и ригорозно тестирана за да обезбеди сигурна замена на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Сигурно вклопување-прецизно-дизајнирано за да одговара на дизајнот и димензиите на оригиналните компоненти. Издржлива конструкција-произведена според строги стандарди користејќи цврсти, безбедни материјали. Ригорозно тестирани-темелните мерки за контрола на квалитетот обезбедуваат долговечност. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Форд Ф-150 Наследство : 2004 форд Ф-150 : 2002, 2003. Одговара Изберете : 2002-2003 ФОРД Ф150 2004 ФОРД Ф-150 НАСЛЕДСТВО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите