.

.

Сидро Голем Бод Уметност Крст Бод Комплет 12 X12 - Амперсанд Печат На Испружени Платно

Сидро Голем Бод Уметност Крст Бод Комплет 12 X12 - Амперсанд Печат На Испружени Платно

DEN 399.84
Износ

Брз и лесен проект за домашен декор. Дизајнот е отпечатен на киселина, архивски квалитет 100% памук испружени платно. Овој пакет содржи едно претходно печатено платно од 12х12 инчи, осум картички со конец за везење од шест прамени (8 јарди, 100% Полиестер), конец за игла и игла. Достапно во различни дизајни, секој продаден одделно. Опциите за боја на конец варираат во зависност од дизајнот. Увезени. Сидро Голем Бод Уметност Крст Бод Комплет 12 "X12" - Ampersand Печат На Испружени Платно.

R

Им се допаѓа и на купувачите