.

.

Ступел Индустрии Веруваат Во Розова Одри Хепберн Актерка Текстуален Дизајн Врамена Ѕидна Уметност, 14, Дизајн На Јоана Хорват

Ступел Индустрии Веруваат Во Розова Одри Хепберн Актерка Текстуален Дизајн Врамена Ѕидна Уметност, 14, Дизајн На Јоана Хорват

DEN 3.00
Износ

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтиран со 1.5 инчен дебел абонос дрво жито рамка која е подготвена да висат! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 11 х 1.5 х 14 Врамени. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. A. Уметничкото дело Се Однесува На : Графика; Глава; Личност; Човек; Верувам Во Розова боја. Дизајн На Јоана Хорват.

R

Им се допаѓа и на купувачите