.

.

Рака и Чекан Чиста И Едноставна Светлина Во Миење Мирис Засилувач Лаванда Бегство 18oz

Рака и Чекан Чиста И Едноставна Светлина Во Миење Мирис Засилувач Лаванда Бегство 18oz

DEN 119.52
Износ

Нова РАКА БЕЗ бои, фосфати, осветлувачи или парабени. Користете Со Рака Премиум Лесен Мирис Искуство Со Голема Вредност!. БЕЗ НЕПОТРЕБНИ ХЕМИКАЛИИ; нашиот свеж и лесен засилувач за перење нема бои, фосфати, осветлувачи или парабени. СВЕЖ И ЛЕСЕН ЗАСИЛУВАЧ на МИРИС за МИЕЊЕ; Додадете со рака целосно се раствора во сите температури на водата. БЕЗБЕДЕН ЗА сите БОИ, ТКАЕНИНИ ШТО СЕ ПЕРАТ и ТИПОВИ НА ОПТОВАРУВАЊЕ : Овој засилувач на мирис во миење додава траен мирис на облеката, опремата за вежбање, чаршафите, крпите и многу повеќе.

R

Им се допаѓа и на купувачите