.

.

Замрзнати Мали Девојчиња Пижами Со Кратки Ракави

Замрзнати Мали Девојчиња Пижами Со Кратки Ракави

DEN 0.33
Износ

Вашето Мало Девојче Ќе Сака Да Спие И Да Лежи Наоколу Во Оваа Супер Мека И Удобна Наметка За Спиење Со Кратки Ракави Со Нејзините Омилени Ликови И Шарени Отпечатоци. Вклучува едноделни пижами за ноќница. Замрзнати 2 графички печатење напред Со Елса и Ана; вратот на екипажот; возбудува кратки ракави. 100% Полиестер. Отпорен на пламен. Супер мека. - Дизни. Сите Права Се Задржани. Машина за перење. Увезени. Дизни Замрзнати 2 Ноќница Пижами за Мали Девојчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите