.

.

Модвеј Царство Француски Гроздобер Јадење Перформанси Кадифена Фотелја, Бела

Модвеј Царство Француски Гроздобер Јадење Перформанси Кадифена Фотелја, Бела

DEN 2240.00
Износ

Модвеј Царство Колекција ЕЕИ-3366-иво француски Гроздобер Јадење Перформанси Кадифена Фотелја Во Боја На Слонова Коска Подигнете ја вашата дневна соба влезот спалната соба или декор за домашна канцеларија со француски Гроздобер Перформанси Кадифена Трпезариска Фотелја Елегантно дизајнирана Со длабоко копче тафтинг издржани дрвени кабриолни нозе со издлабени занаетчиски детали овој стол за враќање на крилата .. - За повеќе детали контактирајте не. Француски Гроздобер Јадење Перформанси Кадифена Фотелја, Слонова Коска.

R

Им се допаѓа и на купувачите