.

.

Црвена Кап® Месарска Обвивка Без Јака

Црвена Кап® Месарска Обвивка Без Јака

DEN 1967.52
Износ

Обвивката За Месар Без Јака ќе ве направи да изгледате остро и чисто на работа. Неговите долги ракави и реверзибилното затворање со само-вратоврска обезбедуваат многу покриеност за да ве натераат да сечкате и сечете со часови, со чиста облека одоздола. Чувајте ги алатките и белешките во внатрешноста левиот џеб на градите или во надворешните долни џебови за да имате удобен пристап до нив на работа. Реверзибилно затворање со само-вратоврска за совршено вклопување. Внатрешен џеб на градите и два долни џебови за складирање на алатките на трговијата. Три четвртини ракави за модерен изглед. 37 во. должина на грбот на средна големина. Индустриски перење пријателски.

R

Им се допаѓа и на купувачите