.

.

Родиум Позлатени Стерлинг Сребрена Преглед Цвет Ѓердан

Родиум Позлатени Стерлинг Сребрена Преглед Цвет Ѓердан

DEN 367.84
Износ

Стерлинг Сребрена 925 Родиум Позлатени Преглед Цвет Ѓердан. Нашиот сребрен накит е направен од Сребро. Среброто е мешавина од висококвалитетно 92,5% или повисоко чисто сребро со легури за да додаде сила и способност да издржи време и абење. Сите наши предмети имаат Печат 925 што се однесува на Сребрената Чистота што се користела при изработката. Ве молиме Запомнете : локацијата На печатот 925 може да варира, зависи од предметот. Родиум Позлатени 925 Стерлинг Сребро. Должина : 16 Инчи. Димензии : 21мм х 22мм. Обезбеден Квалитет и Испорачан од Соединетите држави. Доаѓа Во Кутија За Подароци Исполнета со Памук или Торба За Органза или Кадифена Кеса.

R

Им се допаѓа и на купувачите