.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамен Закосен Ланец За Тротоари

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Рамен Закосен Ланец За Тротоари

DEN 2.00
Износ

Останете елегантни со овој прекрасен ѓердан од синџир од 10 каратно жолто злато. Модерен изглед, овој ланец со синџир долг 20 инчи и широк 6,25 мм има дизајн на рамен закосен ланец за тротоарот, подобрен со висока полирана завршница за раскошна привлечност. Заштитува со затворач од јастог, овој цврст ѓердан ќе направи идеален начин да го комплетирате вашиот стил.Метална Тежина : 25,81 грама Тип на накит : Стил На Фино Синџир : Рамен Закосен Синџир За Тротоари Финиш : Висок Полски Пол : машки затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 20-инчен х 6,25 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Јужна Африка Полиран. 10кт Жолто злато. Јастог. Цврсто.

R

Им се допаѓа и на купувачите