.

.

Шампион Женски Спортски Тркачки Резервоар

Шампион Женски Спортски Тркачки Резервоар

DEN 1.00
Износ

Нашиот Двоен Сув Резервоар За Тркачи се чувствува лесен, но работи напорно за да ве одржува поладни и посува. Двојно Суво Фитил за управување со влага. Контрола На Мирисот. Брзо сушење. Лесна ткаенина што дише. Лабаво Вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите