.

.

Швајцарски технолошки скијачки ракавици

Швајцарски технолошки скијачки ракавици

DEN 1.67
Износ

Останувајќи топло, само се поладив со овие швајцарски технолошки скијачки нараквици, со детали за контрастни ленти, водоотпорен и лагер за дишење, изолација од 3 метри и можност за екран на допир. Овој сет на студено време е сигурно да стане омилен за зимска гардероба! Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Затворање на останување на каиш; детали за контрастната боја; ски клипови на зглобот; Јамка за сушење на прстенот; водоотпорен и лагер за дишење; 3М thinsulate изолација; Технички можности за допир на допир на прсти. Швајцарски технолошки скијачки ракавици.

R

Им се допаѓа и на купувачите