.

.

Азриски Женски Божиќни Врвови, Жени Обични Долги Ракави Тркалезен Врат Со Џеб Божиќен Печатен Фустан Договор На Продажба Плус Големина Дозвола

Азриски Женски Божиќни Врвови, Жени Обични Долги Ракави Тркалезен Врат Со Џеб Божиќен Печатен Фустан Договор На Продажба Плус

DEN 0.67
Износ

Женски Секојдневен Кружен Врат Со Долги Ракави Со Џеб Божиќен Печатен Фустанкарактеристики : 1.Фустан со кружен врат, печати долги ракави, моден дизајн 2.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Специјалниот дизајн на фустан го прави повеќе моден и привлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Дневен, Состанок,Забава, Домашен Одмор итн. Погоден за пролет. 5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : Лесен, ултра мек ве одржува цел ден престој кулокација : Секојдневно носење, датуми, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед во пролет, секојдневен стил.Облека совршена за да ви одговара омилени чевли и чанта итн.Грижа : миење раце на ниска температура / миење машини.Карактеристики : Секси стил кој ја покажува вашата уникатна и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Секси шупливиот фустан со долги ракави се чувствува меко и удобно, а вие ќе го направите кога ќе го добиете.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА женски фустан белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 изизезизира.USUKEUBust Length SSmall4834106cm/41.73 "84cm/33.07" Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 106cm/41.73 "Должина : 84cm/33.07" ИЗБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење.Обезбедете удобни ткаенини За Божиќ. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење.Многу стилови за избор Од божиќен празничен стил дневна облека. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите. Карактеристика : краток ракав, V вратот/ Круг вратот, еднобојна, повик шик, лабава фит маици туники блузи блузи, лабава долга маица, па дури и може да биде облека за спиење.Мека лесна, растеглива, опуштена и удобна за носење, го намалува лежиштето на телото, покажува добра фигура. туника блузи за носење со хеланки, плус големина туника блузи за жени, туника блузи за жени краток ракав, летни туника блузи за жени. Добредојдовте Во Азриската Продавница за Облека, нудиме разни видови машка и женска облека,Божиќни женски И машки блузи, јакни и пижами.добредојдовте на купување.

R

Им се допаѓа и на купувачите