.

.

Тенок воздушен едриличар со авион без параглајдер со лансирач, сет од 4

Тенок воздушен едриличар со авион без параглајдер со лансирач, сет од 4

DEN 719.84
Износ

"Сет од 4. Подготвен, поставете, лансирање! Оваа играчка со авионски авион ќе обезбеди часови забава. Вчитајте го фрлачот, повлечете го назад и оставете го да лета. Научете да изведувате акробации и да видите кој може да лета најдалеку. Вклучува сè што сте Потреба : Параглид, падобран и фрлач. Не се потребни батерии. Пакувани во школка. Leferе добиете случајна боја (портокалова, сина, жолта или зелена) возраст 4+. Содржи четири (4) индивидуално спакувани играчки секоја од нив е сопствена Пакување. "Сет од 4 : ќе добиете четири одделно спакувани играчки. Одлично за давање подароци, забави или семејна забава. Не може да се направи од најлон и пластика со часови забава. жолта). добивате по еден.

R

Им се допаѓа и на купувачите