.

.

Девојки за чудо нација украсени графички маици со странични врски, 2-пакувања, големини 4- & плус

Девојки за чудо нација украсени графички маици со странични врски, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 3.00
Износ

Облечената маица за вртење на Sequin на Nation Nation е предодредена да биде омилена на вашата девојка! Одликувајќи се со два погледи во еден, таа има можност да ги преврти Sequins и да покаже друга боја. Странична вратоврска додава дополнителна талент на изгледот додека путер-мекато плете ја одржува и удобна! Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за странична вратоврска; флип -секвенци; Мека плетена ткаенина. Секин украсена маица со странична вратоврска за девојчиња од Wonder Nation.

R

Им се допаѓа и на купувачите