.

.

Хотелски стил на конец за броење на памук богат со памук, сет со листови, боја, крал

Хотелски стил на конец за броење на памук богат со памук, сет со листови, боја, крал

DEN 3.33
Износ

Паѓајте во супер мека удобност со хотелскиот стил 1200 конец за броење на памук богат со 6 парчиња. Вклучувајќи вграден лист, рамен лист и четири случаи на перница, сетот е направен од 53% памук и 47% полиестер за крајна комбинација на отпорност на брчки на влага. Дизајнирано во релаксирачка сенка на цврсти бои, овој лист создава поканувачко место за да се добие совршен ноќен сон или да се зграби попладневно дремнување на мекоста од 1200 броеви на нишки. Сетот за броење на памук од хотелски стил 1200, богати со памук, богати со памук, сет за машини што може да се перат за лесна грижа и е достапна во целост, кралски, крал и Калифорнија кралски големини за убаво да ја ажурираат секоја спална соба. Хотел стил 1200 броење на конецот богати со памук богати со 6 парчиња, боја на чај, крал : паднат во супериорна удобност. 6-парчен лист поставен со 1 вграден лист, 1 рамен лист и 4 перници. Богат од памук Сатеен; 53% памук, 47% полиестер. Wicking Wicking и брзо сушење. Тестирани за штетни материи. Сертифициран од ОЕКО-Текс. Достапно во низа цврсти бои и целосни, кралски, кралски и Калифорнија кралски големини. Машинска миење за лесна нега.

R

Им се допаѓа и на купувачите