.

.

Компанијата Ален Егсо заклучена хардшел 9 пиштол за пиштол, црна, пена, 80-9а

Компанијата Ален Егсо заклучена хардшел 9 пиштол за пиштол, црна, пена, 80-9а

DEN 1215.84
Износ

Случајот со пиштол за хард чаша што може да се заклучи во компанијата Ален е она што секој сопственик на пиштол треба да го заштити и транспортира својот омилен пиштол. Овој случај со пиштол има термо-обликуван егзоскелет со ентериер за гајба со гајба со микро јајце, и двете дизајнирани да го задржат огненото оружје заштитено од дупки и гребнатини без разлика дали сте во опсег или во полето. Запедите за заклучување на тешката должност, исто така, го чуваат пиштолот безбедно обезбеден кога сте во транзит или при складирање. Вклучува четкана метална табла со име на Ален и удобна рачка за носење. Ален компанија Егсо заклучена хардшел 9 "пиштол за пиштол, црна, пена, 80-9а. Ален компанија Егсо, заклучен случај на пиштол, 9" Л, Греј. Случајот со пиштол одговара на 9-инчни пиштоли и мерки со должина од 10 инчи долги x 7-инчи широк x 1,88-инчи висок. Термо-обликуваниот егзоскелет обезбедува издржливост и заштита за вашето огнено оружје. Тешки заклучувачки патенти за дополнителна безбедност кога не се во употреба. Внатрешноста на гајба со гајба со јајца го чува вашето огнено оружје безбедно од нуркање и гребнатини. Обликувана рачка за носење за удобност додека е во транспорт. Бруна метална ален. Компанијата Ален Компанија ЕКСО заклучен хардшел 9 "пиштол за пиштол, црна, пена, 80-9а.

R

Им се допаѓа и на купувачите