.

.

TECHCOMM O-P Hi-Fi Bluetooth Звучник со DRC & Адаптер За Брзо Полнење

TECHCOMM O-P Hi-Fi Bluetooth Звучник со DRC & Адаптер За Брзо Полнење

DEN 1023.84
Износ

Tech Comm O-P2 Bluetooth Звучник Со Hifi Аудио, 8 Час Непречено Свирење Музика, Повик без Раце, Помошен Влез и 1.2 Адаптер За Брзо Полнење Спарете го со кој било уред преку Bluetooth и уживајте во вашата омилена музика. 15v/1.2 Адаптер за Брзо Полнење. 8 Часа непрекинато свирење музика. Хифи Аудио Со Двојна 10 W Звучник. Повик без раце. Помошен влез за жични уреди. Пушта музика од микросд картички. Доаѓа со штанд за стабилност. . Спецификации : . Bluetooth чип : Mvsilicon 4.2. Излезна моќност : 10w x 2. Возач Единици : 2.3? х 2. F/R : 90 Hz-20 k Hz. С/Н : > 80 дб. Поделба : > 60d B. Димензии : 278 х 73 х 120мм. напојување : Вградена 3400mah x 2pcs полимерна батерија. Вклучено во полето : звучник, кабел за полнење, упатство за корисникот. Гаранција : 1 Година.

R

Им се допаѓа и на купувачите