.

.

Кингстон Месинг К187е Не-Пренасочувач Када Излив, Полиран Хром

Кингстон Месинг К187е Не-Пренасочувач Када Излив, Полиран Хром

DEN 3.00
Износ

Елегантното тело и закривената глава на овој излив на када предизвикуваат поедноставен дизајн, давајќи и на вашата бања универзална привлечност. Изберете од низа завршетоци за да се координирате со вашиот ансамбл за бања. Фабрикувани Од Цврст Месинг. Инсталација На Ѕид. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 4-5/8" Излив Дофат. 5-1/8" Вкупна Должина. Завршница Отпорна На Корозија. Вклучува Соодветна Прирабница. Дизајниран За Долготрајна Издржливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите