.

.

КТ. Т.В. Зајакнување на солитер во стилот на принцезата и тркалезни дијаманти во дијаманти во 14к бело злато

КТ. Т.В. Зајакнување на солитер во стилот на принцезата и тркалезни дијаманти во дијаманти во 14к бело злато

DEN 2.67
Износ

Трансформирајте го нејзиниот едноставен дијамантски солитер со овој блескав дијамантски засилувач во стилот на тијара. Изработено во 14к бело злато, овој завиден дизајн има триоа на дијаманти со принцеза и дијаманти со големина на дипломирани големини кои создаваат граница на Спарл од врвна и дното. Зрачи со 1/2 ct. Т.В. на дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој засилувач носи нов изглед на нејзината гардероба за накит. 1/2 КТ. Т.В. Зајакнување на солитер во стилот на принцезата и тркалезни дијаманти во дијаманти во 14К бело злато.

R

Им се допаѓа и на купувачите