.

.

DesignArt Темно злато фрактална метална wallидна уметност фотографија, 23 23

DesignArt Темно злато фрактална метална wallидна уметност фотографија, 23 23

DEN 2.67
Износ

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа метална wallидна уметност на златен круг. Достапно во неколку големини, ова темно злато фрактално цвеќе метално уметничко дело го прави фокусна точка на секоја просторија или канцеларија. се екстра живописни со светлосен рефлексија- уникатен декор на метал wallид со метал од лим од алуминиумска оценка- 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на заградите за монтирање и упатствата се вклучени- слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел , производство на зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металните, оган и алуминиумски панели отпорни на HD- изгледа подобро од која било фото-хартија и гарантирано да трае најмалку 20 години- лесно се чисти со микрофибер-крпа- бои се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно- отпорна на вода- отпорна на вода- обложена со обложена со обложување- закачалки- закачалки на задниот дел- лесни за висни- видете ги опциите паѓаат за достапните големини APCP4170 Карактеристики на белиот сјај Обезбедете дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. Метал од алуминиумска оценка со рамка за монтирање на задниот дел, давајќи илузија дека уметничкото дело лебди на идот. Заградите за монтирање се вклучени заедно со упатства. Дигиталната слика со висок квалитет се создава директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Алуминиумски панели отпорни на вода, оган и гребење. Изгледа подобро од која било фото -хартија. Земја на потекло : Канада. Тема : Цветни и ботанички. Боја : злато/кафеава. Тип на производ : Графичка уметност. Регион : Северна Америка. Примарен уметнички материјал : Метал. Одмор / пригода : Нема празник. Големина (11 "h x 11" w x 1 "d) : mini 17" и под. Големина (23 "H x 23" W x 1 "D) : мали 18" -24 ". Големина (38" H x 38 "W x 1" D) : големи 33 "-40". Димензии Големина 11 "H x 11" W x 1 "D целосна висина - од горе до дно : 11". Севкупна ширина - страна на страна : 11 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1". Севкупна тежина на производот : 3 фунти. Големина 23 "H x 23" W x 1 "D целосна висина - од горе до дно : 23". Севкупна ширина - од страна на страна : 23 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 38" H x 38 "W x 1" D целосна висина - од горе до дно : 38 ". Целокупна ширина - од страна на страна : 38". Севкупна тежина на производот : 9 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите