.

.

Велкро 1 2 Самолеплива Јамка, Кутија За Диспензерот Во Дворот, Црна

Велкро 1 2 Самолеплива Јамка, Кутија За Диспензерот Во Дворот, Црна

DEN 351.52
Износ

Самолеплив материјал за рефус јамка може да се закачи директно на објектот со материјал за леплив грб. лепливиот грб е заштитен со филм додека не е подготвен за употреба. Материјалот за кука може да се спари со материјал за јамка за да се создаде сигурна, но сепак отстранлива врска. Велкро 1/2 " самолеплива јамка, 25 двор диспензерот кутија, црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите