.

.

Олга Женски Луксузен Лифт Градник Стил-35063

Олга Женски Луксузен Лифт Градник Стил-35063

DEN 1.00
Износ

Олга?с #1 Лифт! Луксузниот Лифт обезбедува врвен лифт со прекрасна чипка подлога за дополнителни слоеви на поддршка. Внатрешната обвивка е мека наспроти кожата. Удобноста На Грбот спречува лизгање на ремените од рамената. Поддржувачки лифт благодарение на моќната изработка во чаши. Добијте заоблена форма во необложени чаши под жица. Прилагодливи, блиску поставени, ремени за истегнување остануваат на место. 3 колона, 3 ред кука и затворање на окото назад. Рашири микрофибер со чипка преклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите