.

.

Обучен Нежен Циклус Хидратантно Млечно Чистење На Лицето За Сува И Склона Кон Акни Кожа, фл оз

Обучен Нежен Циклус Хидратантно Млечно Чистење На Лицето За Сува И Склона Кон Акни Кожа, фл оз

DEN 0.67
Износ

Ова нежно средство за чистење лице може да се користи на целото лице бидејќи е безбедно за очи и не се тресе. Нанесете го ова нежно средство за чистење лице ВО АМ и/или ЧАСОТ пред да нанесете серуми и хидратантна крема. За вашето тело-со прескокнување состојки со сомнителни безбедносни податоци. Ние веруваме во моќта на слушање, и секој производ што го развиваме е одобрен од вас. Пробиотиците и состојките од оцет од капина во миењето на лицето ја поддржуваат бариерата на кожата, мирното црвенило и борбата против бактериите кои предизвикуваат акни. Земете четвртина големина количина млеко за чистење, масирајте на сува кожа со влажни врвови на прстите една минута, исплакнете и исушете ја. Плус, тој е тестиран на дерматолог и безбеден за бременост. Со фокус на докажани состојки на ефективни нивоа, ние се придржуваме до најстрогите стандарди На Европската Унија, надминувајќи 1. За планетата-со климатски прв пристап кон одржливоста. Ова секојдневно миење на лицето е лесно, безбедно за очи и не се пени-тестиран дерматолог. Ова секојдневно миење на лицето е лесно, безбедно за очи и не се пени-дерматолог тестиран и љубезен на кожата на бременоста. Искусете го трансформативниот потенцијал за нега на кожата управувана од заедницата Со Обучен. Обучен создава производи кои вршат за вашата кожа, вашето тело и планетата. За вашата кожа-со иновативни формулации поддржани од науката и рутини што лесно се следат. Ние се нарекуваме Упатени затоа што сме добро упатени во нега на кожа-сакаме и вие да бидете. Вклучувањето на пробиотици и оцет од капина помага во зајакнување на заштитната бариера на кожата, намалување на црвенилото и борба против бактериите кои предизвикуваат акни. Обучен Млечен Чистач е нежно миење на лицето што ја раствора шминката и нечистотиите, оставајќи ја кожата мека и навлажнета. Одлично за сува и склона кон акни кожа, ова рн-избалансирано чистење на лицето не само што ја прочистува кожата, туку помага и во нејзината заштита. Обучен Миење На Лицето, Нежен Циклус Хидратантно Млечно Миење На Лицето За Сува И Склона Кон Акни Кожа, 5 фл.

R

Им се допаѓа и на купувачите